PLA ZTZ-99A MBT 1:72 - Trumpeter

 
 

Tank ZTZ-99A, známý jako čínský král pozemních bitev, se objeví na vojenské přehlídce na náměstí Tchien-an-men v Pekingu v Číně ráno 3. září 2015. Bude to velkolepý debut tanku ZTZ-99A v Číně, ale jméno si udělal dávno předtím. Během mnohostranných vojenských cvičení Šanghajské organizace pro spolupráci (SCO) „Mírové mise 2014“ ohromila svět její manévrovatelnost, síla a rychlost.

Jeho věž je vyzbrojena nejen tvrdším výbušným reaktivním pancířem nové generace (ERA), ale také je vybavena novým typem složeného pancíře na vrcholu. Čínský laserový oslnovací systém navíc činí tank výkonnějším.

Tank ZTZ-99A je o něco vyšší než tank ZTZ-99, ale o více než 30 cm kratší než 2,7 m velký tank používaný NATO. Vzhledem k tomu, že má světlou výšku 0,45 m, musí být návrh a uspořádání hlavního konstruktéra namontováno do méně než dva metry vysoké karoserie. Nádrž ZTZ-99A s manuálními i automatickými operačními systémy, takže nádrž nad 50 tun je schopna automaticky přeřadit. Realizuje také kontinuální řízení a dokonce i otočné řízení v libovolném poloměru přes volant.

Code TR7171
Producer Trumpeter
Scale 1:72
Your price11,73 €
on stock 1 pcs
+