ModelSet loď 65822 - Tirpitz (1:1200)

Model lodě ke slepení

Model lodě ke slepení. Velikost: 1:1200; 20 cm. Balení obsahuje: 31 dílků ke slepení, lepidlo, štětec a 3 barvičky

V prodeji od 29. 1. 2018.

Informace o modelu:
Stavebnice lodi Tirpitz, která byla spolu se svou sesterskou lodí Bismarck největším bitevním plavidlem druhé světové války.

  • Trup typu water-line (loď plující na vodě)
  • Detailně zpracovaná paluba
  • Dělové věže
  • Jeřáby
  • Návod pro vytvoření autentického nátěru

Potřebné barvy:

  • základní: 05, 09, 48, 56, 78, 85, 88, 374

Detaily modelu:
Měřítko: 1:1200
Počet dílů: 31
Délka: 200 mm
Obtížnost: 4

Doporučeno pro děti od 12 let.

Pozor! Nevhodné pro děti do 8 let. Děti mohou výrobek používat pouze pod dohledem dospělé osoby.

Akrylová barva pro modeláře Revell Aqua Color (5 ml)
Návod na použití: Vodou ředitelná akrylová barva. Před použitím barvu dobře promíchejte. Nanášejte štětcem, nebo stříkáním na suchý, čistý povrch. Nehořlavá báze, rychle zasychá – nebarvitelné po 1 hodině, úplně uschne za 2–3 hodiny, podle tloušťky vrstvy. V případě potřeby zřeďte vodou. Použitím nevhodného ředidla se může barva zničit! Čistí se ředidlem Revell Aqua Color Clean. Na stříkání se doporučuje ředění maximálně 20 – 25 %. Štětec a pomůcky ihned po použití vypláchněte vodou. Nádobku po použití pevně uzavřete. Po otevření spotřebujte co nejdříve, barva přístupem vzduchu zasychá. Chraňte před mrazem. Obsahuje Směs látek 5-chlor-2methylisothiazol-3(2H)on a 2-methylizothia­zol3(2H)-on s chloridem hořečnatým a dusičnanem hořečnatým. Může vyvolat alergickou reakci.
Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Zneškodněte tento materiál a jeho obal ve sběrném místě pro zvláštní nebo nebezpečné odpady. Pozor! Nevhodné pro děti do 8 let. Děti mohou výrobek používat pouze pod dohledem dospělé osoby.

Tekuté lepidlo na plasty Revell Contacta Professional
Návod na použití: Vhodné na přesné lepení sestavovaných modelů. Balení s jehlovým aplikátorem. Lepidlo naneste na jednu plochu. Lepené plochy k sobě přitlačte mírným tlakem. Spoj schne 5–10 sekund, dokonale vytvrdne do 1 hodiny. Přečtěte a uschovejte.
Varování! Obsahuje: n-Butylacetat. Hořlavá kapalina a páry. Může způsobit ospalost nebo závratě. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Před použitím si přečtěte údaje na štítku. Chraňte před teplem/jiskra­mi/otevřeným plamenem/horkými povrchy. Zákaz kouření.Tento výrobek není hračka! 

Upozornění: Nebezpečí udušení! Výrobek obsahuje malé části. NEVHODNÉ PRO DĚTI DO 3 LET!

Code C18-65822
Producer Revell
Scale 1:1200
Discount -19% (-4,24 €)
18,12 € Common price 22,36 €
on stock
+